Finnfeeds Finland suurin yhteisöveronmaksaja Naantalissa – Katso listalla kaikki naantalilaisyritykset, joilla oli vähintään 10 000 euroa verotettavaa tuloa

Viime vuonna eniten verotettavaa tuloa naantalilaisista osakeyhtiöistä oli Finnfeeds Finlandilla, eli 12,95 miljoonaa euroa. Sen jälkeen eniten tuloja saivat Proviter Oy (5,7 miljoonaa), Suomen Viljava (4,3 miljoonaa), Proviter Group (3,6 miljoonaa) ja Pusatec Oy (1,8 miljoonaa euroa.

9.11. 8:40

Katso listalta kaikki naantalilaiset yhteisöveronmaksajat, joilla oli viime vuodelta verotettavaa tuloa vähintään 10 000 euroa.

Finnfeeds Finland Oy 12946920

Proviter Oy 5719741

Suomen Viljava Oy 4258697

Proviter Group Oy 3600000

Pusatec Oy 1781554

Mauste-Sallinen Oy 1759023

ExxonMobil Finland Oy Ab 1689884

Naantalin Satama Oy 1562270

Care4living Oy 995637

Stevena Oy 982055

Seuraa ja lue artikkeliin liittyviä aiheita

Osion tuoreimmat

Luitko jo nämä?

Mainos